Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"

ODIN DETECTIVE

Правда про роботу приватних детективів без купюр

 

У наш час багато нечистоплотних "журналістів" намагаються  використовувати образ приватного детектива в різних брудних скандальних сюжетах, телепередачах і політичних іграх. Отже, прийшов час припинити всі ці непрофесійні потуги і розповісти правду про приватних детективів. До Вашої уваги - вся правда про роботу приватного розшуку в Україні "без купюр".

 

Шановний Читачу, якщо Ви попали на цю сторінку в пошуках послуг детектива, то ознайомтеся з ними, будь-ласка, послуги для приватних осіб і послуги для юридичних осіб.

 

Якщо ж Ви просто цікавитесь детективною сферою, то почитайте історії з практики.

 

Сьогодні, говорити про детективну діяльність в Україні, беруться журналісти різних мастей і конфесій, чомусь ця тема періодично дуже цікава для їх нехитрих сюжетів, таке враження, що вони вчаться у своїх колег з Росії. А саме виривати з контексту якісь відомості з діяльності детективів, наймати акторів, які розповідають на камеру те, чого до кінця не розуміють, судити про морально-етичну сторону роботи детективів, створюючи при цьому ілюзію вседозволеності та порушення законодавства.

 

Справжній детектив в Україні


Але насправді є певні неофіційні правила, якими керуються у своїй роботі сищики. Приватний детектив, наприклад, ніколи не буде збирати інформацію про держслужбовців, прокурорів, суддів, дії співробітників силових структур, діяльність яких пов'язана з секретними матеріалами і виконанням ними своїх службових обов'язків.

 

Хоча з іншого боку в період активної боротьби з корупцією в Україні приватний детектив - це той самий журналіст (до речі, багато з них є діючими журналістами) та відповідно до Закону України можуть проводити журналістські розслідування та збирати й аналізувати різну інформацію що стосується, у тому числі порушень Законодавства України.

 

Приватний детектив, в процесі своєї діяльності в ідеалі сприяє відновленню справедливості: чи то це пошук шахрая, чи то це повернення боргів, чи то це пошук свідків злочину, дорожньо-транспортної пригоди, крадіжки, нарешті виведення на чисту воду невірних чоловіків або альфонсів, які морочать голову жінкам (до речі, жінок це теж стосується).

Якщо приватний детектив стає на бік криміналу з метою збагачення і переступає закон, нечесно поводиться по відношенню до клієнтів, обманює їх, не виконує взяті на себе зобов'язання, він перестає таким називатися і відноситься вже до іншої категорії громадян.

 

Варто зазначити, що навіть наявність офісу та реєстраційних даних (за підробленими документами шахраї можуть зареєструвати що завгодно) не гарантує якісного виконання роботи. Тільки той, хто цінує свій імідж, добре ім'я, користується заслуженим авторитетом і відомий в мережі Інтернет на тематичних ресурсах професійних об'єднань, (таких як Всесвітня Асоціація детективів - WAD, чи Всеукраїнська Асоціація приватних детективів – ВАПД), як надійне Детективне Агентство, може гарантувати якісний результат надання приватних детективних послуг.


Також варто згадати про оплату послуг приватного детектива, що є основоположним аспектом проведення розслідувань. Якісна робота вимагає як матеріальних, так і розумових затрат приватного детектива. Для функціонування детективного агентства, як і будь-якого видавництва чи телеканалу, необхідно підтримувати його матеріально-технічну базу, покривати витрати на оренду офісу (якщо такий міститься), рекламу, паливо, закупівлю і оновлення фото-відео записуючої апаратури, оргтехніки, зарплату співробітникам, так що усе обґрунтовано і прораховано!


І порада пересічним громадянам: не варто вірити кожному слову, в коротких сюжетах на телеканалах і пресі. Найчастіше непідготовлені журналісти, які беруться судити про детективну діяльності, в першу чергу мають на меті створити «бомбовий» матеріал, який піднімає рейтинг передачі або друкованого видання. При цьому факти конкретно перекручуються, або з повного контексту оповідань приватних детективів вириваються шматки інформації і ліпиться так звана мозаїка.

Створюється враження, що таким журналістам потрібно просто заповнити ефір «качками» про тотальний контроль будь-якої людини.


Але, як показує практика, попит на детективні послуги завжди є, і він народжує пропозицію, але послуги ці хоч і багатогранні, але не безмежні!