Послуги підвищеного ризику


У Вас викрали дитину та вимагають заплатити викуп? Тримають в заручниках кохану людину, вимагаючи виконання неприйнятних умов? Ви боїтесь звертатись до правоохоронних органів, побоюючись за життя та здоров'я жертви кіднепінгу?

 

Негайно звертайтесь до Всеукраїнського детективного агентства "ОДІН"!

 

Ми допоможемо Вам вирішити цю ситуацію, не поставивши під загрозу життя та здоров'я близької Вам людини.Якщо Ви заможна людина, але Ваше життя здається Вам нудним та одноманітним, якщо Ви жадаєте гострих вражень, яскравих емоцій, захоплюючих  пригод - звертайтесь до нас, ми створимо для Вас нову цікаву біографію та переконаємо оточуючих Вас людей в тому, що Ви саме той, ким мріяли бути та хочете здаватися.Ваша донька поїхала працювати до Західної Європи або на Близький Схід та зникла?

 

Вірогідно, що вона потрапила в сексуальне рабство і єдиний, хто може їз допомогти - це Ви, якщо своєчасно звернетесь до нашого детективного агентства "ОДІН".

 

Ми знайдемо та повернемо її Вам.Вам необхідно терміново перевезти конфіденційний або потенційно небезпечний вантаж?

 

Вашій діловій кореспонденції, від якої залежать долі багатьох людей загрожує потенційна небезпека викрадення?

 

Конкуренти готові перехопити Ваш вантаж чи документи, що загрожує Вам розоренням?

 

Ви можете убезпечити Ваш вантаж чи кореспонденцію, звернувшись до нашого детективного агентства.Ви чи Ваші рідні опинились в центі бойових дій в країні відпочинку і не маєте можливості вибратися з неї живими?

 

Вам не вдалося попасти на останній евакуаційний авіарейс чи судно?

 

Звертайтесь до нас, в детективне агентство "ОДІН" і ми вирішимо проблему з Вашим благополучним поверненням на батьківщину.Вас незаконно звинувачують у злочині?

 

Несправедливо прийняли судове рішення не на Вашу користь?

 

У Вас на підприємстві вкрали велику суму грошей і Ви хочете її повернути без залучення правоохоронних органів?

 

Вирішити ці та багато інших проблем Вам допоможуть приватні детективи нашого агентства.Не зважаючи на те, що нас розділила полоса відчуженя, детективне агентство "ОДІН" продовжує надавати увесь спектр детективних послуг у Криму та Донецькій області.


Полювання за головами
Ціна договірна

Розшук в країнах СНД і Західної Європи злочинців, які втекли з-під застави  - один з провідних напрямків співпраці нашого детективного агентства з низкою найстаріших у США фірм, що займаються наданням застав.У житті іноді буває так, що Ви потрапляєте в ситуацію, яку неможливо змінити, яка загрожує позбавити Вас всього, що Ви маєте - сім'ї, дому, роботи, поваги близьких, а іноді і життя.


Так, Ви не в змозі нічого змінити!


Але Вам на допомогу прийдемо ми і вирішимо будь-яку, найзаплутанішу та нестандартну проблему з найоптимальнішим для Вас результатом.| >1 |

 
Контакти

+38 (057) 761-11-24

+38 (099) 987-43-01

+38 (096) 381-92-46

+38 (063) 761-11-24

 odin-detective
 info@odin-detective.com.ua
Ми в соціальних мережах


design by webdoors.