Послуги Агентства для приватних осіб


Довести або спростувати факт подружньої невірності буває нелегко. Детективи мають великий досвід отримання доказів зради та готові домогти Вам вирішити це питання. Виявити брехню і перевірити надані біографічні дані близьких людей, друзів і найманого персоналу Вам допоможуть приватні детективи нашого Агенства. Запезпечити безпеку та спостереження за своєю близькою людиною на час Вашої відсутності або її подорожі Ви можете завдяки цій послузі. Розшук людини - послуга, що стане у нагоді близьким безвісті зникнувшої людини, а також тим, хто бажає відновити втрачені контакти або знайти боржника.Переконатися в тому, що ваша дитина не знаходиться під впливом поганої компанії, не пропускає навчання, не вживає алкоголь і наркотики Вам допоможуть наші детективи.Викрадення дитини - справжній кошмар для будь-яких батьків. Якщо поліція не може Вам допомогти, вирішити таку складну ситуацію можуть приватні детективи.Якщо у Вас виникли підозри, що Ваш обранець обманює Вас,  рекомендуємо скористатися послугою перевірки сімейного стану та запобігання шлюбних афер.Дана послуга буде корисна для тих, хто вважає, що за ним стежать. Ми готові проконсультувати кожного, хто хоче дізнатися про стеження все, що необхідно, щоб убезпечити себе.Порятунок людини, що потрапила в сексуальне рабство - складне завдання. Однак, приватним детективам нашого Агентства вона під силу, і ми готові допомогти Вам врятувати близьку людину.Приватні детективи Агенства розслідувань "Одін" готові взятися за вирішення будь-якої нестандартного і складного завдання, обернувши ситуацію на користь клієнта.| >1 |

Послуги приватного детектива, що які пропонує Вам наше Агентство, були сформовані на протязі більш ніж десятирічного досвіду надання високоякісних детективних послуг в Україні та за кордоном.

Наймаючи приватного детектива нашого Агентства, Ви завжди можете бути впевнені у високій якості послуг, які надасть Вам наш спеціаліст.

Також візьміть до уваги, що основа нашої діяльності - індивідуальний підхід до кожного Клієнта, а також конфіденційність всіх детективних послуг, які надаються.

Контакти

+38 (095) 354-31-28

  (графік роботи - пн-пт 10:00-18:00)

 info@odin-detective.com.ua

Ми в соціальних мережах
  См. профиль пользователя Serge


design by webdoors.