Послуги Агентства


Відпочинок за кордоном часто таїть в собі небезпеку. Близька Вам людина може піддатися, як любовній обробці професійних альфонсів, так і загрозі потрапити в неприємну ситуацію в зв'язку з незнанням місцевих звичаїв. Агентство розслідувань «ОДІН» пропонує послуги з негласного спостереження і забезпечення безпеки людей, що відпочивають на курортах України і зарубіжжя.Раптове зникнення близького - це завжди горе, а відмова поліції негайно почати пошуки, взагалі може ввести Вас в стан прострації. Адже розшук треба починати відразу, щоб якомога швидше, по гарячих слідах, встановити місцезнаходження зниклої безвісти людини! Саме такої політики дотримується наше Агентство, адже розшук зниклих безвісти - один з головних напрямків нашої роботи.Небезпечні хвороби в роду, ганебне минуле, шкідливі звички, судимості і багато іншого може приховувати Ваш майбутній партнер, зять, друг дочки. Якщо Ви хочете убезпечити своє життя від неприємних наслідків, вам потрібна перевірка біографії людини, яку професійно проведуть наші приватні детективи. Заздалегідь знаючи про всі нюанси, ви зможете вберегти себе від маси неприємних «сюрпризів».Чи позичте Ви велику суму грошей незнайомій людині, що підійшла до Вас на вулиці? Звичайно, ні! У той же час, багато бізнесменів з головою кидаються у вир райдужних перспектив і вкладають великі гроші в різні проекти малознайомих суб'єктів. Цим користуються спритні шахраї. Але якщо Ви дбаєте про майбутнє своєї компанії і про заощадження Ваших власних коштів, то ця послуга саме для Вас.Багато жінок в нашій країні страждають від так званих "шлюбних аферистів". Заради кількох теплих слів і розігранного спритним шахраєм пристрасного роману, вони ризикують залишитися без грошей, без даху над головою, і з цілою низкою взятих на їх ім'я кредитів. Якщо у Вас виникли підозри, що Ваш чоловік - шлюбний аферист або альфонс, який живе з Вами тільки заради Ваших грошей, то Вам варто поцікавитися цією послугою.Дорослі, захоплені пристрасним бажанням забезпечити своїм дітям гідне майбутнє, часто не замислюються про сьогодення. У підсумку, не приділяючи їм належної уваги, ризикують втратити свою дитину, який може виявитися в поганій компанії, потрапити в алкогольну чи наркотичну залежність. Якщо це сталося або у Вас є передумови для занепокоєння - Вам варто звернутися по допомогу до нашого Агентство.Дуже часто, наймаючи домробітницю або гувернантку, ми навіть не замислюємося, що допускаємо сторонню людину, зі своїми проблемами і поганими звичками у святу святих - свій будинок. І багато нечистих на руку працівників цим користуються. Позбавте себе від багатьох неприємностей і подбайте про себе і своїх дітей - проведіть перевірку своїх домашніх найманих працівників, адже ми готові Вам в цьому допомогти.У сучасному світі, коли дитина може загубитися або може бути викрадена, найкраще скористатися принципом: "Попереджений - озброєний".
Встановивши на телефон дитини спеціальну програму, Ви завжди будете в курсі її пересувань і місцезнаходження, змісту її розмов та смс, а отже, ви отримаєте можливість своєчасно зреагувати на можливу небезпеку і відвернути загрозу.Новий співробітник, перевірений Вашим відділом кадрів або службою безпеки цілком може виявитися промисловим шпигуном, засланим Вашими недругами або конкурентами, і спеціально підготовленим до такого роду перевірок. Але і для таких суб'єктів часто стає неприємною несподіванкою скрупульозна аутсорсингова перевірка співробітників приватними детективами нашого Агентства.Крадіжка на підприємстві? Хтось зливає конфіденційну інформації або здає конкурентам комерційні таємниці? Засоби потроху зникають з рахунку компанії, але невідомо, хто за цим стоїть? У вирішенні цих та багатьох інших проблем Вам не зможе допомогти національна поліція, оскільки це не входить до компетенції поліцейських. Але ми готові провести перевірку даних і з'ясувати все, що необхідно.Подружня невірність. Її наслідки негативним чином можуть позначитися не тільки на Вашому сімейному житті, але і на Вашому бізнесі. Наші детективи прийдуть на допомогу у виявленні факту зради, нададуть усі необхідні докази, і допоможуть у вирішенні проблем її наслідків. А можливо, раз і назавжди розвіють Ваші побоювання з приводу невірності «половинки».Ця послуга, що надається Агентством розслідувань Сергія Сеника «ОДИН» допоможе зберегти Ваші кошти. Ми проведемо комплексну перевірку автомобіля на факт викрадення перед його покупкою, щоб ви могли бути впевнені в доцільності такого вкладення і не зіткнулися з неприємною ситуацією, коли куплена вами машина була замішана в неприємному інциденті крадіжки.Якщо Ви підозрюєте, що недруги або конкуренти мають доступ до Вашої конфіденційної інформації, для забезпечення безпеки Ви можете звернутися в Агентство розслідувань "ОДІН" для проведення перевірки приміщень на наявність пристроїв прихованого знімання інформації. Ми перевіримо ваш будинок і виявимо будь-які приховані аудіо або відео пристрої.Якщо у вас виникли непередбачені проблеми або Ви стоїте перед складним життєвим вибором, вірним рішенням буде звернутися в одну з найбільших філій Агентства розслідувань, яка знаходиться в столиці Західної України - Львові. Ми готові допомогти Вам оперативно вирішити будь-яку проблему, що виникла, в вашу користь, індивідуально підійшовши до її розгляду.Перефразовуючи відому приказку, скажімо - «Якщо у вас параноя, це ще не означає, що за вами не стежать». Ми готові підтвердити або спростувати будь-які Ваші підозри.Якщо Ви адвокат, і Вам потрібна допомога в пошуку свідків або встановленні істини, Ви можете звернути до нас! Ми швидко і конфіденційно зберемо всю необхідну Вам інформацію.| >1 | 2 |

Послуги приватного детектива, що які пропонує Вам наше Агентство, були сформовані на протязі більш ніж десятирічного досвіду надання високоякісних детективних послуг в Україні та за кордоном.

Наймаючи приватного детектива нашого Агентства, Ви завжди можете бути впевнені у високій якості послуг, які надасть Вам наш спеціаліст.

Також візьміть до уваги, що основа нашої діяльності - індивідуальний підхід до кожного Клієнта, а також конфіденційність всіх детективних послуг, які надаються.

Контакти

+38 (095) 354-31-28

   (графік роботи - 24/7)

 info@odin-detective.com.ua

Ми в соціальних мережах


design by webdoors.