Послуги Агентства

Негласний супровід осіб, що відпочивають на закордонних та Українських курортах
300 євро в день + витрати на транспорт, проживання та харчування

Поїздка на відпочинок в чужу країну часто таїть у собі ряд небезпек, як морального, так і фізичного плану.


Ваша "половинка" може піддатися як любовній обробці професійних альфонсів, так і потрапити в неприємну ситуацію у зв'язку з незнанням місцевих звичаїв.

 

Щоб захистити близьку Вам людину від подібних неприємностей, детективне агентство "ОДІН" пропонує послуги за негласним спостереженням і забезпечення безпеки людей, що відпочивають на курортах України та зарубіжжя.Раптове зникнення близької людини - це завжди горе. Відмова поліції в негайному розшуку зниклої людини, взагалі може привести Вас до стану прострації.

 

Адже розшук треба починати відразу, негайно, щоб якомога швидше, за гарячими слідами, встановити місцезнаходження зниклої безвісти людини!

 

Саме такої політики дотримується наше детективне агентство, оскільки розшук зниклих безвісти - один з головних напрямків нашої діяльності.Небезпечні хвороби в роду, ганебне минуле, шкідливі звички, судимості і багато іншого може приховувати Ваш майбутній партнер, зять, друг дочки.
 
Якщо Ви бажаєте вберегти своє життя від неприємних наслідків у майбутньому, вам потрібна перевірка біографії людини, яку професійно і конфіденційно проведуть наші приватні детективи.Ви позичите велику суму грошей незнайомій людині, що підійшла до Вас на вулиці? Звичайно, ні!


Але багато бізнесменів з головою кидаються у вир райдужних перспектив і вкладають великі гроші в різні бізнес-прожекти малознайомих суб'єктів, не спромігшись провести навіть невелику перевірку їх фінансового стану і благонадійності. Цим користуються спритні шахраї.

 

І якщо Ви дбаєте про майбутнє своєї компанії і по збереження Ваших власних коштів, то ця послуга саме для Вас.Багато жінок в нашій країні страждають від так званих "шлюбних аферистів".

 

Заради кількох теплих слів і талановито зіграного спритним шахраєм пристрасного роману, вони ризикують залишитися без грошей, без даху над головою і з цілою низкою взятих на їх ім'я кредитів.

 

Якщо у Вас виникли підозри, що Ваш чоловік - шлюбний аферист або альфонс, що живе з Вами тільки заради Ваших грошей, то Вам варто поцікавитися цією послугою.Дорослі, захоплені пристрасним бажанням забезпечити своїм дітям гідне майбутнє, часто не замислюються про сьогодення.

В результаті, позбавивши їх своєї уваги, ризикують втратити свою дитину, яка може опинитися в поганий компанії, потрапити в алкогольну чи наркотичну залежність.


Якщо це трапилося або у Вас є причини для занепокоєння - Вам варто звернутися за допомогою в наше детективне агентство.Дуже часто, наймаючи домашню працівницю чи гувернантку для своєї дитини, ми навіть не задумуємось, що допускаємо сторонню людину з її проблемами та дурними звичками у святу святих - нашу оселю.

 

І деякі нечисті на руку особи цим користуються.

 

Вбережіть себе та своїх дітей від проблем - перевіряйте час від часу своїх домашніх найманих працівників.

 

А ми Вам в цьому допоможемо.У сучасному жорстокому світі, коли дитина може загубитися через неуважність вихователів або гувернантки, може бути викрадена Вашими недругами чи почати спілкуватися з небезпечними для нього людьми, найкраще скористатися принципом: "Попереджений - значить озброєний".


Поставивши на телефон дитини спеціальну програму, Ви завжди будете в курсі його пересувань та місцезнаходження, змісту його розмов і смс, а отже зможете оперативно зреагувати на можливу небезпеку і відвернути загрозу.Новий працівник, перевірений Вашим відділом кадрів або службою безпеки цілком може виявитись шпигуном, засланим Вашими недругами чи конкурентами, та підготовленим саме до такого роду перевірок.

Але і для таких суб'єктів часто стає неприємною несподіванкою скурпулезна аутсорсингова перевірка співробітників приватними детективами нашого Агентства.

Отже, до Вашої уваги - комплексна перевірка кандидата на заміщення вакантної посади у Вашій компанії або ж діючого працівника. Крадіжка на підприємстві? Хтось зливає конфіденційну інформацію або здає конкурентам комерційну таємницю? Гроші потроху зникають з рахунку компанії, але хто за цим стоїть?


У вирішенні цих та багатьох інших проблем Вам не зможе допомогти національна поліція. Просто тому, що це не входить до компетенції поліцейських.

Вихід із ситуації - звернутися в наше детективне агентство.


Ми проведемо негласну перевірку даними і з'ясуємо все, що Вас цікавитьПодружня зрада. Її наслідки негативно мужуть вплинути не лише на Ваше подальше сімейне життя, але й на Ваш бізнес.

 

Наші приватні детективи прийдуть Вам на допомогу у виявлені факту подружньої зради та вирішення проблем її наслідків.Ця послуга, яку надає наше детектине Агентство, збереже Ваші кошти.  Ми проведемо комплексну перевірку Вашого автомобіля на факт викрадення перд його купівлею.Якщо Ви підозрюєте, що недруги або конкуренти мають доступ до Вашої конфіденційної інформації, для забезпечення безпеки, Вам необхідно звернутися до приватного детектиного агентства "ОДІН" для проведення перевірки приміщень на наявність пристроїв прихованого знімання інформації.Всеукраїнське детективне агентство "ОДІН" працює у м. Харків давно і плідно, має значний досвід та необхідні зв'язки для того, щоб якомога швидше вирішити Ваші проблеми.

 

Спеціаліст нашого детективного агентства виїде до Вас на зустріч негайно після Вашого дзвінка, разом з Вами розгляне проблему, що Вас турбує та запропонує план заходів по її вирішенню за прийнятну ціну.Якщо у вас виникли непередбачені проблеми або ви постали перед важливим життєвим вибором, то вірним рішенням буде негайне звернення до однієї з найбільших філій Всеукраїнського детективного агентства "ОДІН", що  розташована у серці Західної України м. Львові. Детективне агентство "ОДІН" допоможе Вам виявити на ринку підробку продукції Вашої торгової марки, визначити організаторів цього злочину та припинити незаконну торгівлю контрафактом.

 

Ми стоїмо на варті Вашого бізнесу.| >1 | 2 |

Послуги приватного детектива, що які пропонує Вам наше Агентство, були сформовані на протязі більш ніж десятирічного досвіду надання високоякісних детективних послуг в Україні та за кордоном.

Наймаючи приватного детектива нашого Агентства, Ви завжди можете бути впевнені у високій якості послуг, які надасть Вам наш спеціаліст.

Також візьміть до уваги, що основа нашої діяльності - індивідуальний підхід до кожного Клієнта, а також конфіденційність всіх детективних послуг, які надаються.

Контакти

+38 (057) 761-11-24

+38 (099) 987-43-01

+38 (096) 381-92-46

+38 (063) 761-11-24

 odin-detective
 info@odin-detective.com.ua
Ми в соціальних мережах


design by webdoors.