Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"

ODIN DETECTIVE

Ток-шоу "Стосується кожного" - історія "Повернення мисливця"

ODIN DETECTIVE

Ток-шоу "Стосується кожного". Історія - Борги по листуванню

ODIN DETECTIVE

Участь детективів у відомих ток-шоу

Провідний детектив Агентства і його засновник Сергій Сеник неодноразово запрошується для участі в розслідуванні «гучних справ». Деякі такі випадки сталі широко відомі громадськості і придбали резонанс.

 

У багатьох країнах залучення приватного детектива до розслідувань кримінальних справ давно стало поширеною практикою. Але оскільки детективна діяльність в Україні досить молода, для багатьох українців така участь стала новинкою.

 

Проте, в якості експертів наші детективи брали участь в таких широко відомих ток-шоу, як «Говорить Україна», «Торкається кожного». Працюючи спільно з правоохоронними органами, а також надаючи власну, незалежну оцінку ситуації, детективи допомогли зібрати інформацію для багатьох складних і заплутаних випадків. Нерідко саме результати нашої роботи використали в якості основи для розкриття складних і заплутаних справ.

 

Сьогодні консультація приватного детектива доступна кожному, і зі своїм питанням звернутися в Агентство Ви можете прямо зараз. Незалежності від складності і «гучність» справи, ми надаємо якісні послуги і допомагаємо кожному своєму клієнтові розв'язати виниклу в його житті проблему.

ODIN DETECTIVE

Є проблема? Натисніть червону кнопку!

Незалежно від складності ситуації, в якій опинилися Ви або Ваші близькі, ми готові знайти рішення і домогтися того результату, який задовольнить нашого Клієнта. А той факт, що засновник і власник Агентства є безпосереднім членом і співзасновником Всеукраїнської Асоціації приватних детективів, а також Міжнародної Асоціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій і має сформовану за багато років репутацію, дозволяє не боятися обману і розраховувати на гарантований результат.


Вам передзвонити?