Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"

ODIN DETECTIVE

Реальні історії з детективної практики

ODIN DETECTIVE

Турецькі пригоди або по лезу бритви

До нас звернулася дівчина на ім'я Анна. Повернувшись в Україну з США, вона дізналася, що її сестра, вже кілька місяців не з'являлася вдома.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Хитромудрий чоловик

Замовниця з Харкова звернулась в наше дететивне Агентство з проханням перевірити свого чоловіка.Так як в неї з'явились деякі підозри і вона хотіла б їх спростувати. Що з цього вийшло, Ви взнаєте, прочитавши цю історію.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Обережно - кіднепінг!

На протязі століть найдієвішим способом вплинути на людину залишається загроза життю або здоров'ю близьких йому людей.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Полювання на втікача

Не зважаючи на те, що робота приватних детективів дуже серйозна, іноді і з ними трапляються курйозні випадки. До Вашої уваги - один з таких випадків

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Евакуація з Лівії

У житті приватного детектива трапляються ситуації, які іноді їм самим здаються чимось нереальним. Про одну з них - в цьому оповіданні.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Рука у гіпсі

Коли людина чогось прагне і цілеспрямовано йде до своєї мети - то йому на допомогу приходить удача. Ця розповідь про професійне везіння приватних детективів при розслідуванні однієї з перших справ Агентства.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Віртуальний вбивця або жорстокий урок шахраєві

У наш час розвелося величезне число аферистів, які володіють вродженим або придбаним даром переконання, що часто входять у життя довірливих людей і як риби-прилипали висмоктують їх життєві сили, руйнуючи сім'ю, кар'єру, життя.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

У пошуках грішного Іони...

Продовжуючи цикл розслідувань, проведених Агентством для наших колег з «Vip Bail Bonds», не можна не згадати одну з молдавських пригод.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

"Розвідник" з Рубльовки

Дівчина, в яку Ви нерозважливо закохані, не хоче Вас помічати, незважаючи на те, що Ви багата людина, що торгує оптом унітазами? Правильно, адже її улюблений типаж - секретний агент а-ля Джеймс Бонд, а Ви не відповідаєте даному образу.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Фейковий "коханий" чи знайомство через інтернет

У нашому світі розвинених технологій жінкам не вистачає простої любові і ніжних слів. Саме на цьому грають професійні інтернет-шахраї, женихи по оголошеннях на сайтах знайомств. Зводячи жалісливих дам за межу злиднів і божевілля.

Детальніше

Вас цікавить питання, а як все це відбувається на практиці? Тогда цей розділ - спеціально для Вас. Ми стараємося публікувати найцікавіші історії з нашої діяльності. Все абсолютно конфіденційно, але це справжні ситуації, які можна продемонструвати з кожним.

ODIN DETECTIVE

Є проблема? Натисніть червону кнопку!

Незалежно від складності ситуації, в якій опинилися Ви або Ваші близькі, ми готові знайти рішення і домогтися того результату, який задовольнить нашого Клієнта. А той факт, що засновник і власник Агентства є безпосереднім членом і співзасновником Всеукраїнської Асоціації приватних детективів, а також Міжнародної Асоціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій і має сформовану за багато років репутацію, дозволяє не боятися обману і розраховувати на гарантований результат.


Вам передзвонити?