Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"

ODIN DETECTIVE

Послуги Агентства для приватних осіб

ODIN DETECTIVE

Встановлення факту подружньої невірності

Проведення перевірки, спрямованої на встановлення або спростування факту подружньої невірності, виявлення та отримання доказів зради дружини або чоловіка.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Вирішення нерозв'язних проблем і безвихідних життєвих ситуацій

Вирішення складних і заплутаних життєвих ситуацій, які можуть бути потенційно небезпечними для благополуччя клієнта, його сімейного життя, добробуту і бізнесу.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Негласний супровід осіб в Україні та за кордоном

Запезпечити безпеку та спостереження за своєю близькою людиною на час Вашої відсутності або її подорожі Ви можете завдяки цій послузі.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Розшук зниклих безвісті або переховующихся

Розшук людини - послуга, що стане у нагоді близьким безвісті зникнувшої людини, а також тим, хто бажає відновити втрачені контакти або знайти боржника.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Надання допомоги батькам у спостереженні за дітьми

Переконатися в тому, що ваша дитина не знаходиться під впливом поганої компанії, не пропускає навчання, не вживає алкоголь і наркотики Вам допоможуть наші детективи.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Невідкладна допомога у випадках кіднепінгу

Викрадення дитини - справжній кошмар для будь-яких батьків. Якщо поліція не може Вам допомогти, вирішити таку складну ситуацію можуть приватні детективи.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Перевірка сімейного стану та запобігання шлюбних афер

Якщо у Вас виникли підозри, що Ваш обранець обманює Вас, плануючи використовувати відносини для своїх цілей, рекомендуємо скористатися послугою перевірки сімейного стану та запобігання шлюбних афер.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Перевірка достовірності біографічних та інших даних

Приховані факти біографії можуть стати реальною проблемою. Перед тим, як вступити в особисті або ділові відносини з людиною, варто заздалегідь дізнатися про всі

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Консультації з питань прихованого спостереження

Дана послуга буде корисна для тих, хто вважає, що за ним стежать. Ми готові проконсультувати кожного, хто хоче дізнатися про стеження все, що необхідно, щоб убезпечити себе.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Звільнення людей, які потрапили в сексуальне рабство

Сексуальне рабство - кошмар для будь-якої жінки. Детективи готові знайти і врятувати людину, яка потрапила в сексуальне рабство та безвісти зниклих, виїхавши за кордон.

Детальніше

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Послуги приватного детектива, які пропонує Вам наше Агентство, були сформовані на протязі більш ніж десятирічного досвіду надання високоякісних детективних послуг в Україні та за кордоном. Наймаючи приватного детектива нашого Агентства, Ви завжди можете бути впевнені у високій якості послуг, які надасть Вам наш спеціаліст.

 

Також візьміть до уваги, що основа нашої діяльності - індивідуальний підхід до кожного Клієнта, а також повна конфіденційність усіх детективних послуг.

ODIN DETECTIVE

Є проблема? Натисніть червону кнопку!

Незалежно від складності ситуації, в якій опинилися Ви або Ваші близькі, ми готові знайти рішення і домогтися того результату, який задовольнить нашого Клієнта. А той факт, що засновник і власник Агентства є безпосереднім членом і співзасновником Всеукраїнської Асоціації приватних детективів, а також Міжнародної Асоціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій і має сформовану за багато років репутацію, дозволяє не боятися обману і розраховувати на гарантований результат.


Вам передзвонити?