ODIN DETECTIVE

Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"

Шановне панство!
Агентство розслідувань Сергія Сеника «ОДІН»
протягом багатьох років допомагає вирішувати найскладніші життєві ситуації, які часто здаються безвихідними. На сьогоднішній день досвід компанії обчислюється сотнями задоволених клієнтів, благополуччя, а нерідко і життя яких, були врятовані завдяки наданій нашими фахівцями своєчасній допомозі. Ми готові запропонувати своїм клієнтам надання кваліфікованої допомоги в будь-якій точці України, а також за її межами, оперативно вирішивши ситуацію.


795+

Розслідувань

107+

Фахівців

9+

Країн

100%

Гарантія

ODIN DETECTIVE

Послуги агентства розслідувань "ОДІН"


Ми готові запропонувати своїм клієнтам надання кваліфікованої допомоги в будь-якій точці України, а також за її межами, оперативно вирішивши ситуацію, що виникла. Найчастіше в Агентство розслідувань звертаються з проханнями: розшукати зниклу людину, встановити спостереження за важкими підлітками, підтвердити або спростувати факт подружньої невірності, перевірити біографічні дані або інформацію, надану фірмою, з'ясувати, наскільки якісно виконує свої обов'язки найманий домашній персонал.
Однак, це далеко не повний список завдань, які можуть вирішити фахівці Агентства розслідувань Сергія Сеника "ОДІН". Тому рекомендуємо Вам ознайомитися з повним списком стандартних послуг, а також з деякими послугами підвищеного ризику.

ODIN DETECTIVE

Є проблема? Натисніть червону кнопку!

Незалежно від складності ситуації, в якій опинилися Ви або Ваші близькі, ми готові знайти рішення і домогтися того результату, який задовольнить нашого Клієнта. А той факт, що засновник і власник Агентства є безпосереднім членом і співзасновником Всеукраїнської Асоціації приватних детективів, а також Міжнародної Асоціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій і має сформовану за багато років репутацію, дозволяє не боятися обману і розраховувати на гарантований результат.


Вам передзвонити?