Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"

ODIN DETECTIVE

Послуги агентства для юридичних осіб

ODIN DETECTIVE

Перевірка потенційних співробітників компанії

Перевірка співробітників приватними детективами нашого агентства дозволяє виявити приховані факти біографії потенційних співробітників, запобігати шпигунству на підприємствах і багато іншого.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Тестування співробітників компанії для виявлення прихованої інформації

В результаті виникнення будь-яких непорозумінь з бюджетом або витоком цінної інформації в рамках фірми, багато роботодавців хочуть знати, хто ж з колективу становить загрозу для бізнесу.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Запобігання шахрайства, розкрадань, розтрат

Негласна перевірка даних дозволяє з'ясувати, хто зливає конфіденційну інформацію або здає конкурентам комерційну таємницю, куди зникають кошти з рахунку компанії та інше.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Виявлення прослуховуючих пристроїв і жучків

Своєчасно проведена перевірка приміщення на наявність прослушки і жучків може стати ефективним інструментом запобігання витоку цінної інформації до конкурентів.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Доставка конфіденційної кореспонденції і вантажів

Термінове конфіденційних вантажів і ділової кореспонденції. Суворо конфіденційно, безпечно, швидко!

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Перевірка достовірності даних підприємства

Якщо Ви дбаєте про майбутнє своєї компанії і про заощадження Ваших власних коштів, ця послуга допоможе Вам прийняти рішення про можливість співпраці з обраної фірмою.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Розслідування неправомірного використання торговельної марки

Виявлення та розслідування факту неправомірного використання торговельної марки, зареєстрованою для продажу товарів і послуг.

Детальніше

ODIN DETECTIVE

Сприяння адвокатам у цивільних і кримінальних справах

Якщо Ви адвокат, і Вам потрібна допомога в пошуку свідків або встановленні істини, Ви можете звернути до нас! Ми швидко і конфіденційно зберемо всю необхідну Вам інформацію.

Детальніше

Наше агентство надає широкий спектр послуг юридичним особам починаючи від перевірки нових співробітників, установчої та іншої документації, розслідування фактів недобросовісної конкуренції, допомога в судових позовах і багато іншого.

ODIN DETECTIVE

Є проблема? Натисніть червону кнопку!

Незалежно від складності ситуації, в якій опинилися Ви або Ваші близькі, ми готові знайти рішення і домогтися того результату, який задовольнить нашого Клієнта. А той факт, що засновник і власник Агентства є безпосереднім членом і співзасновником Всеукраїнської Асоціації приватних детективів, а також Міжнародної Асоціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій і має сформовану за багато років репутацію, дозволяє не боятися обману і розраховувати на гарантований результат.


Вам передзвонити?