Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"

ODIN DETECTIVE

Чому вам варто найняти детектива саме в нашому детективному агентстві?


 

Це питання хвилює кожного потенційного клієнта нашого Агентства розслідування, адже агентств, де можна найняти приватного детектива в пошуковій видачі чимало. АЛЕ.

 

Тут є декілька нюансів.

Ринок детективної діяльності в нашій країні ніяк не регулюється законами, чим і користуються спритні шахраї-пройдисвіти, яких на ринку надання детективних послуг, на жаль, чимало.

 

Вони приймуть Вас в розкішному кабінеті з сигарою в зубах, розмалюють у яскравих тонах проведення "спецоперації" за рішенням Вашої проблеми і візьмуть з Вас чималі кошти за те, що не виходячи з кабінету, складуть барвистий звіт про нібито виконану роботу, яка не дала бажаного результату з вини якоїсь "третьої сторони".

 

Ви напевно натрапляли в пошуках детектива в інтернеті на сайти одного такого шахрая з містечка Васильків Київської області. Їх багато (більше 30), але вони всі зроблені, як під копірку, там написано, що «працюють з 2001року», хоча ними і в 2011 році ще  і не пахло в колі українських детективів.

Крім цього на сайтах присутні ніби-то документи, але ознайомитись з їх змістом неможливо - вони крихітні і абсолютно неклікабельні.

Та й підроблені, швидше за все.

Один наш Клієнт звертався до цих «детективів» до того, як почав працювати з нашим детективним агентством. Вони взяли  з нього 700 євро в день, а звіт був взагалі смішним. Чого варта лише фраза «об'єкт відірвався на світлофорі», хоча людина, за якою велось спостереження, пересувалась виключно пішки! Мало того, ці шахраї ще й 500 гривень зверху здерли з Клієнта ніби-то за штраф ДАІ!

 

У підсумку, за тиждень такої "роботи" Клієнт отримав не вирішення своєї проблему, а оберемок гарних звітів.

 

Результат, як Ви розумієте, був нульовий і Клієнтові довелося звернутися за допомогоюдо нас.

Приватні детективи нашого Агентства виконали  завдання Замовника за два дні, надавши йому повні звіти з «поля» з фото- та відеофіксацією, а не написані з голови.

Плюс ще й за набагато меншу ціну, що теж важливо.

 

Тому, наш чановний Читачу, якщо Ви маєте потребу у вирішення своїх проблем і хочете найняти приватного детектива, то добре подумайте.

 

І вибирайте тих, хто працює на цьому ринку більше десяти років, має гарну (справжню, а не вигадану) репутацію, є членом Всеукраїнської Асоціації приватних детективів та  володіє чималим досвідом вирішення різноманітних життєвих проблем Замовників, причому не тількив Україні, але і за кордоном.

 

Шановний Відвідувачу, Ви, мабуть, шукали, де найняти приватного детектива і потрапили на цю сторінку. Ознайомтесь, будь ласка, з нашим переліком послуг. Якщо Ви не знайдете потрібної Вам послуги, Ви завжди можете зв'язатися з нами і обговорити те, що Вам потрібно в будь-який час дня і ночі.