Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"

ODIN DETECTIVE

ЗМІ про Агентство

Агентство розслідувань Сергія Сеника «ОДІН», як член Международної Асоциації розслідувачів та експертів по кризових ситуаціях є активним учасником великої кількості різноманітних конференцій, виставок і конгресів. У 2013 році нашою Асоціацієї було проведено перший Міжнародний Конгрес приватних детектив у м Київ.

 

 

 

Представляємо Вашій увазі передачу про 1-й  Міжнародний Конгрес приватних детективів, в якій бере участь Сеник Сергій Володимирович, який не тільки власником нашого детективного агентства, але і є "граючим тренером", так як приймає безпосередню участь у різних розслідуваннях, що проводяться Агентством.

 

 

Інтерв'ю Сергія Сеника Полтавському телебаченню

 

 

Діяльність нашого детективного Агентства і його засновника Сергія Сеника часто освітлюється і обговорюється на телебаченні і в пресі. Прагнучи розповісти українцям, хто ж такий приватний детектив, і яким чином він може допомогти вирішити проблеми українців, співробітники Агентства неодноразово давали професійні поради, беручи участь в новинних випусках і ефірах.

 

Також у поле зору ЗМІ потрапили щорічні конгреси, які проводять приватні сищики України. Детективне агентство «ОДІН» є активним учасником таких з'їздів і прагне просувати законну діяльність фахівців в цій сфері. Починаючи з 2013 року, коли в Києві був проведений перший Міжнародний Конгрес приватних детективів, в якому взяли участь делегати більш ніж з двадцяти країн світу, у тому числі представники «Пінкертона» і «Кролла», сфера приватного розшуку активно розвивається, адаптуючись під реалії сучасної України.

 

Величезне число ділових контактів і зв'язків, членство в провідних світових асоціаціях детективів, рішення складних завдань у будь-якій частині земної кулі – це результати спільної роботи українських приватних детективів на декількох Міжнародних Конгресах. У тому числі і співробітників Агентства розслідувань Сергія Сеника.