Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"

ODIN DETECTIVE

Самі явні ознаки зради

Своїм партнерам зраджують і чоловіки, і жінки. І часто саме зрада стає причиною розпаду стосунків. Але в той же час жити з невірним партнером не хоче ніхто. Тому виявивши перші ознаки зради, і чоловіки і жінки прагнуть підтвердити або спростувати свої підозри. Як же безпомилково визначити, чи вірний вам ваш партнер? Детально розглянемо усі ознаки подружньої невірності.

Самі явні ознаки зради

Своїм партнерам зраджують і чоловіки, і жінки. І часто саме зрада стає причиною розпаду стосунків. Але в той же час жити з невірним партнером не хоче ніхто. Тому виявивши перші ознаки зради, і чоловіки і жінки прагнуть підтвердити або спростувати свої підозри. Як же безпомилково визначити, чи вірний вам ваш партнер? Детально розглянемо усі ознаки подружньої невірності.

 

ознаки зради

 

Ознаки зради чоловіка

Згідно із статистикою, чоловіки змінюють частіше, ніж жінки. Нерідко це виправдовують особливостями психології. Але насправді набагато справедливіше говоритиме про невміння протистояти своїм слабкостям і більшій схильності хвилинним поривам. У будь-якому випадку, якими б не були причини, це не виправдовує зрадника в очах дружини.

Основних ознак зради чоловіка декілька:

1. Зміна звичного графіку життя без видимих і об'єктивних причин. Нерідко чоловіки виправдовують свою тривалу відсутність великою кількістю роботи. В даному випадку жінка повинна тверезо дати ситуації оцінку: замисліться, чи пов'язана робота вашого чоловіка з сезоном? Чи змінився добробут вашої сім'ї у зв'язку з його більшою завантаженістю на роботі? Якщо «роботи» стає все більше, чоловік пропадає на вихідних, а сімейний бюджет не збільшується, варто замислитися.

2. Відсутність контакту і постійні виправдання. Частенько чоловіки, які змінюють, починають підсвідомо боятися проколу і намагаються використати тільки загальні фрази в розмовах. Наприклад, на питання про минулий вечір відповідають «було багато роботи» чи «увесь вечір працював з паперами», після чого прагнуть піти, щоб уникнути діалогу. Звичайно, таке небажання розмовляти може бути і ознакою втоми. Проте, при багатократному повторенні, такі відмовки можуть свідчити про зраду.

3. Ще одна явна ознака зради чоловіка – зміна його стосунків з власним смартфоном. Часто з появою іншої жінки чоловік починає більше часу проводити за листуваннями.

 

 

ознаки зради подружжя

Ознаки зради дружини

Жінки, хоча і рідше зраджують своїм партнерам, роблять це витонченіше. Їх запобіжні заходи значно складніше і продуманнее. Проте, ознаки, що дружина змінює, також є:

1. Зміни в сексуальному житті сім'ї. Психологічно для жінок наявність двох і більше партнерів зазвичай протікає складніше, ніж для чоловіків. Їм нелегко перемикатися між чоловіками, тому вони починають уникати близькості з чоловіком.

2. Поява стосунків на стороні часто стає для жінки стимулом до змін в собі. Раптове і занадто активне захоплення вдосконаленням власною зовнішністю може стати тривожним дзвіночком.

3. Квіти, подарунки, враження. Дуже часто жінці складно позбавитися від знаків уваги, які робить їй коханий. Звичайно, для таких речей підшукуються виправдання – «колеги на роботі привітали», «несподівано захотілося себе порадувати» і так далі. Проте чоловікам варто придивитися, щоб зрозуміти, чи носять такі інциденти регулярний характер і чи не сигналізують вони про появу третього зайвого в стосунках.

 

зрада Сімейний Кодекс України

Що загрожує за подружню зраду по Сімейному Кодексу України?

Використати подружню зраду можна і в суді, звернувшись для розірвання браку. Така основа за наявності доказів дозволяє розірвати брак в найкоротші терміни. А у випадках, коли до офіційної реєстрації союзу був ув'язнений шлюбний контракт, докази зради є обов'язковими, якщо передбачений пункт, де обумовлені особливості розділу майна у разі, якщо одна із сторін була викрита в зраді.

Виявлення зради приватним детективом

Виявлення подружньої невірності – одно з головних напрямів роботи приватних детективів. І для Вас це можливість отримати неспростовні докази своїх підозр або раз і назавжди позбавитися від терзаючих припущень. Просто зверніться до приватного детектива прямо зараз і отримаєте допомогу в рішенні своїх сімейних проблем, пов'язаних з невірністю партнера.