Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"

ODIN DETECTIVE

Довести подружню невірність

Ревнощі і підозра партнера в подружній невірності – найпоширеніша причина розпаду більшості сімей. Обгрунтовані, або ж нічим не підтверджені домисли здатні зруйнувати навіть саму сім'ю. Проте, кожен з подружжя має право і прагне знати правду про свою другу половинку. Так що ж робити, якщо вас відвідало передчуття зради, і як дізнатися напевно, чи вірний чоловік або дружина?

 

Основні способи встановити і довести факт зради

 

Як встановити і довести правду?

 

Виявлення подружньої невірності розпочинається з того самого моменту, коли у одного з партнерів виникають найперші підозри в зраді супутника життя. Саме тоді, ще не маючи яких-небудь підтверджень або спростувань цього факту, людина приймає рішення докопатися до істини і отримати відповідь на питання, що мучить його.

 

Перший, і надзвичайно важливий етап, який частенько важко дається імпульсивним людям – спостереження. Важливо уважно придивитися до ситуації, що склалася, проаналізувати, яким чином змінилося життя вашої сім'ї і поведінка партнера в цілому. Розглянемо декілька яскравих прикладів, характерних для чоловічої зради :

• з появою коханки чоловік часто починає виявляти підвищену цікавість до власного зовнішнього вигляду і показників його статусу;

• міняється графік роботи, частіше з'являються відрядження, необхідність затримуватися допізна, на роботу можуть викликати по вихідних і у свята;

•ой сторони це пов'язано з деяким проявом відчуття провини, а з іншою – з небажанням провокувати конфлікт і псувати зазвичай піднесений в таких ситуаціях настрій.

 

Для жінок навпаки властиво збільшувати емоційну дистанцію від чоловіка, часто в стосунках з'являється деяка холодність. Звичайно, вірною ознакою зради може служити поява подарунків і дорогих речей, купівля яких ніколи не обговорювалася і не планувалася сім'єю.

 

Що робити, якщо ви запідозрили подружню зраду?

 

Найбільш простий і дієвий метод самостійно підтвердити або спростувати факт невірності – спостерігати до тих пір, поки ви не отримаєте неспростовні докази своїх підозр. В деяких випадках чоловік або дружина прибігають до провокації зради, звертаючись за допомогою до друзів. Проте такий підхід рідко дає очікуваний результат, адже знайомі у пари, як правило, загальні, а страх бути викритим стримує навіть найзатятішого зрадника.

 

Особливо складним стає виявлення зради у тому випадку, якщо робота чоловіка або дружини пов'язана з відрядженнями і поїздками. Без допомоги професіоналів в таких ситуація просто не обійтися, і отримати безперечні докази своєї правоти можна тільки завдяки приватному детективу.

 

 

приватний детектив може зібрати докази зради

 

Що може приватний детектив?

 

Приватні детективи – це фахівці за рішенням найскладніших сімейних ситуацій. Вони точно знають, яким чином краще всього отримати докази в кожному випадку і можуть допомогти вам вийти переможцем з будь-якого положення.

 

Використовуючи напрацьовані роками і перевірені методи роботи, індивідуальний підхід до кожного клієнта і великий досвід різних заходів по виявленню подружньої невірності, сищики надають безперечні докази факту зради або ж допомагають відкинути усі підозри.

 

Звернувшись в Агентство розслідувань Сергія Сеника «ОДІН», найвідоміше детективне Агентство в Харкові, ви також можете отримати індивідуальну консультацію з питань виявлення подружньої зради, при необхідності - поспілкуватися з юристом, який спеціалізується на рішення сімейних питаннях про можливі сценарії в майбутньому, розібратися в усіх юридичних і матеріальних аспектах спільного життя.

Безумовно, навіть доведена зрада з боку чоловіка або дружини далеко не завжди стає причиною розірвання браку. Більше того, деякі клієнти вважають за краще приховати свою обізнаність про зраду партнера від нього ж, щоб не допустити не вигідного для них шлюборозлучного процесу і розділу майна. Але часто основою для пробачення зради і стає любов.

 

Історія кожної сім'ї унікальна, кожна людина по-своєму реагує на обставини, робить власні висновки і орієнтується по своєму досвіду і розумінню. Але перш ніж звернутися по допомогу, необхідно розуміти, чи дійсно вам треба отримати достовірну інформацію про життя чоловіка/дружини? Чи хочете ви об'єктивно поглянути на ситуацію? Чи готові ви мати можливість вільно вибирати : пробачити або не пробачити зраду?