Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"

ODIN DETECTIVE

Агентство розслідувань "ОДІН"

Детективне Агентство було засноване в 2004 році, і відтоді допомагає людям вирішувати найрізноманітніші проблеми, пов'язані з їх особистим життям і бізнесом. Компанія пропонує своїм клієнтам нестандартні методи рішення багатьох життєвих ситуацій. Ми працюємо, не порушуючи норми законодавства. Діємо оперативно і точно в обумовлений термін. Гарантуємо конфіденційність співпраці і усієї отриманої інформації. Надаємо тільки точні відомості за результатами розслідувань.

 

Популярні послуги і особливі можливості приватних детективів

 

Історія кожного клієнта унікальна. І, проте, деякі послуги Агентства мають підвищений попит серед клієнтів. Серед найпопулярніших послуг, які надає приватний детектив, можна виділити:

• виявлення факту подружньої зради. Невірність партнерів один одному – поширена історія. І наші приватні сищики знають, як делікатно розплутати клубок сімейних стосунків і обіграти будь-яку ситуацію на користь свого клієнта;

• розшук зниклих без вісті або таких, що ховаються. Відшукати вашого родича або близького друга, боржника або кривдника, може допомогти детективне Агентство «ОДИН». Наші фахівці можуть розшукати людину навіть при мінімальних початкових даних, надавши клієнтові повну і достовірну інформацію;

• рішення нерозв'язних проблем і безвихідних життєвих ситуацій. Будь-які складнощі, пов'язані з особистою і життям або бізнесом, ви можете доручити нашим фахівцям. Для нас не існує безвихідних ситуацій, і ми прагнемо показати своїм клієнтам, що при правильному підході будь-яка їх проблема може бути розв'язана.

Послуги приватного детектива починаються від простого збору і надання інформації з широкодоступних джерел і можуть закінчуватися рішенням найскладніших завдань, які на перший погляд можуть здаватися справжньою катастрофою.

 

Остерігайтеся шахраїв!

 

Зверніть увагу, що на ринку України під виглядом приватних детективів можна зустріти шахраїв, які на перший погляд пропонують послуги, аналогічні тим, які представлені на нашому сайті.

Агентство розслідувань «ОДИН» має офіційну реєстрацію, а також репутацію, яка підтверджує якість нашої роботи. Усю інформацію про компанію Ви можете перевірити у відкритих джерелах.

Детективне агентство «ОДИН» також є членом МАРЕКС (Міжнародній асоціації розслідувачів і експертів кризових ситуацій), яка є правонаступницею Всеукраїнської асоціації приватних детективів.


Вам передзвонити?