Всеукраїнське детективне агентство "ОДІН"

Шановне панство!

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Всеукраїнське детективне агентство «ОДІН» є одним з найбільших та найстаріших детективних агентств України. Приватні детективи Агентства успішно працюють як в Україні, та і за її межами, виконуючи різноманітні складні та часом небезпечні завдання, приносячи своїм клієнтам впевненість у завтрашньому дні.

 

У 2008 році, у зв’язку з ребрендінгом та використанням нових форм діяльності у сфері забезпечення безпеки,  детективне агентство «ОДІН» пройшло перереєстрацію. Це призвело  до розширення мережі Представництв детективного агентства «ОДІН» по усім обласним центрам України, та відкриття відокремлених Філій з правом самостійної діяльності у Львові, Києві, Одесі та Донецьку.

 

29 травня 2012 року, детективне агентство «ОДІН», ратуючи за очищення ринку детективних послуг від шахраїв-псевдодетективів та надання гарантій клієнтам на отримання високоякісних послуг приватними детективами, стає співзасновником та членом Всеукраїнської Асоціації приватних детективів (ВАПД).

 

Сьогодні членство детективного агентства в Асоціації є гарантією високого професіоналізму та конфіденційності приватного детектива чи детективної агенції у вирішенні різноманітних проблем клієнта.

 

Суттєвим фактором високих гарантій якості послуг, що надає наше Агентство, є наше членство у міжнародній Асоціації приватних детективів - IKD.

 

Робота приватного детектива нашого Агентства має багато відмінностей від праці співробітника правоохоронних органів, адже як правило, більшість завдань, що ставляться клієнтами перед приватним детективом, відносяться до господарської, фінансової, комерційної діяльності та особистого життя. Саме ці категорії не входять до компетенції працівників силових структур. І саме приватний детектив здатен не лише розкрити той чи інший злочин, але й запобігти йому.

 

У детективному агентстві «ОДІН»  практикується виключно індивідуальний підхід до Клієнта. Наші спеціалісти здатні виконувати різноманітні нестандартні та небезпечні завдання в будь-якій країні світу.

 

Всеукраїнське детективне агентство «ОДІН» працює цілодобово. Кожен клієнт може  звернутись до нас в режимі 24/7, як через форму зворотного зв’язку, так і через контакти, вказані на сайті (телефони, електронну пошту, сторінки детективного агентства «ОДІН» у соціальних мережах чи через Skype)та отримати попередню безкоштовну консультацію по вирішенню своєї проблеми.

 

Особиста зустріч чи консультація із спеціалістом приватного розшуку нашого детективного агентства проходить за попередньою домовленістю.

 

В окремих випадках, коли ситуація вийшла з-під контролю, приватні детективи Агентства готові виїхати до вас в будь-який час і в будь-яке місце.

Контакти

+38 (057) 761-11-24

+38 (099) 987-43-01

+38 (096) 381-92-46

+38 (063) 761-11-24

 odin-detective
 info@odin-detective.com.ua
Ми в соціальних мережах


design by webdoors.